Rekomendacje

GOOGLE CLOUD PLATFORM to bardzo złożone środowisko, którym bez doświadczenia trudno zarządzać i osiągać maksymalne korzyści. Choć podobne do infrastruktury on-premise, oferuje o wiele więcej możliwości. Optymalne wykorzystanie tych możliwości daje tylko wsparcie doświadczonego Partnera.

7Technology przeprowadził pierwszą w Polsce migrację systemu produkcyjnego SAP do platformy GPC. 

vox logoProwadzącym projekt migracji była firma VOX, marka z branży wnętrz i domów. Integratorem całego przedsięwzięcia był operator Chmury Krajowej, business partnerem wspierającym migrację systemu produkcyjnego SAP był 7Technology, a support produktowy zapewnił Google Cloud Platform. 

„VOX staje się coraz bardziej firmą globalną, działamy na trzech kontynentach, w czterech strefach  czasowych, a to wymaga wysokiej dostępności i bardzo dużej elastyczności naszych systemów. – uzasadniała wybór chmury Lucyna Michniewicz-Ślaska CIO VOX - Już po migracji  możemy powiedzieć, że szybkość niektórych operacji w SAP wzrosła o 20-25% w stosunku do środowiska data center. Kolejnym argumentem był time-to-market. Przenosiliśmy oprócz SAP-a systemy webowe, które dzięki chmurze możemy szybciej rozwijać – dodała.

 

 DSC4486 Edit„Jesteśmy niezmiernie dumni z tego projektu – mówi Michał Florczyk członek zarządu 7Technology - Tym samym rozszerzyliśmy kompetencje w obszarze SAP o migrację systemów do chmury. Zebrane doświadczenie i rekomendacje w obszarze GCP czynią z 7Technology wiarygodnego Partnera dla firm rozpatrujących podobny proces migracyjny. – podkreśla.”

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami! Przedstawimy zoptymalizowane scenariusze procesu migracji do chmury oraz korzyści biznesowe dla Twojej firmy!

7Technology Sp. z o.o.

ul. Plac Wolności 5B, PL 63-900 Rawicz

tel. +48 65 615 78 00
e-mail: info@7technology.pl

 

Oddział SAP BASIS:

Business Garden
ul. Legnicka 48 bud. C-D
50-202 Wrocław

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności