SAP on Google Cloud • Chmura dla SAP

Kompetencje w obszarze systemów SAP: upgrade, migracje i utrzymanie systemów (SAP Basis) konsulting rozwiązań oraz optymalizacje systemów w firmach, to jeden z kluczowych obszarów usług świadczonych przez 7Technology (czytaj więcej na 7SAP)

Certyfikowany partner  logo partner

Duże zasoby specjalistów oraz wieloletnie doświadczenie praktyczne we wdrażaniu złożonych rozwiązań SAP powodują, że jesteśmy wybierani jako Partner wdrożeniowy przez liderów krajowego i międzynarodowego rynku. Wielokrotnie zespoły inżynierskie 7Technology dedykowane były do implementacji niszowych rozwiązań SAP. Dzięki rozległej praktyce poznaliśmy również specyfikę różnych sektorów gospodarki agregując doświadczenie, które pozwala nam na proponowanie zoptymalizowanych i dedykowanych rozwiązań, dokładnie odpowiadających aktualnym potrzebom biznesowym.

Specjalizujemy się jako 7Technology w migracjach systemów SAP, zrealizowaliśmy skomplikowane migracje włącznie z fazami CutOver oraz GoLive. Realizujemy wiele scenariuszy dla Klientów wymagających najwyższego SLA oraz najniższych przestojów.

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że z sukcesem przeprowadziliśmy pierwszą migrację systemu produkcyjnego SAP do chmury GOOGLE w zlokalizowanym w Polsce nowym centrum danych. (czytaj więcej „VOX migruje SAP do GCP”).

Tym samym rozszerzyliśmy kompetencje w obszarze SAP o migrację systemu do chmury. Zebrane doświadczenie i rekomendacje w obszarze Google Cloud Platform czynią z 7Technology wiarygodnego Partnera dla firm rozpatrujących proces migracyjny.

Jeśli posiadasz rozwiązania SAP w firmie na własnej infrastrukturze (onPremise lub lokalny hosting) i zastanawiasz się nad migracją do chmury Google, to… skontaktuj się z nami! Przedstawimy zoptymalizowane scenariusze całego procesu oraz jego korzyści dla Twojej firmy!

Poznaj korzyści z migracji SAP do chmury GCP - kliknij.

7Technology Sp. z o.o.

ul. Plac Wolności 5B, PL 63-900 Rawicz

tel. +48 65 615 78 00
e-mail: info@7technology.pl

 

Oddział SAP BASIS:

Business Garden
ul. Legnicka 48 bud. C-D
50-202 Wrocław

Nasz serwis korzysta z plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Patrz polityka prywatności